O nas

Digison Polska jest polską spółką należącą do czeskiej grupy HP Tronic Zlin spol. s.r.o, będącej liderem w segmencie elektroniki użytkowej na terenie Czech i Słowacji oraz jednym z największych dystrybutorów i eksporterów produktów elektroniki użytkowej do krajów Europy Środkowej i Wschodniej.

 

 

Nasze produkty dostępne są w szerokiej grupie sklepów partnerskich oraz hurtowni a także w największych sieciach handlowych, m.in.: MediaMarkt, Saturn, Media Expert, Real, Carrefour, Tesco.

 

Dzięki doświadczeniu i profesjonalizmowi pracowników działów zakupu, sprzedaży oraz serwisu oferujemy produkty o najlepszych relacjach parametry / cena , pragnąc dotrzeć do klientów, którzy poszukują rozsądnych produktów w rozsądnej cenie.

 

 

Na wszystkie produkty (z wyłączeniem akcesoriów) oferujemy 24 miesięczną gwarancję, realizowaną przez nasz serwis gwarancyjny znajdujący się we Wrocławiu.

 

Jako, że jednym z naszych priorytetów jest promocja zasad legalizmu i uczciwej konkurencji, dbamy o to aby opłacać wszelkie licencje dotyczące parametrów urządzeń oraz ich marek.

Uiszczamy także opłaty na rzecz organizacji zajmujących się zbiorową ochroną praw autorskich, w zakresie wymaganym przez Ustawę o prawach autorskich i prawach pokrewnych i wydanym na jej podstawie Rozporządzeniu Ministra Kultury określającym zasady, tryb i wysokości należnych stawek.

 

Dbając o środowisko naturalne współpracujemy z organizacjami zajmującymi się odzyskiem i utylizacją odpadów elektronicznych. Nasz nr GIOŚ to E0007652WZ.

 

Firma zarejestrowana jest w

 

Sądzie Rejonowym dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu
VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
NIP: PL 8942812162 REGON: 933029694
Numer w rejestrze: KRS 0000219787 ; Kapitał założycielski: 102 000 zł

 

Numer rachunku bankowego

72 1750 1064 0000 0000 1172 7328

Raiffeisen Bank Polska SA / Oddział we Wrocławiu

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.