Kuchenka indukcyjna dwupolowa Hyundai IND 210

22.10.2009r.


 

Podczas gotowania indukcyjnego energia jest przesyłana bezpośrednio przez spód naczynia, nie jest rozpraszana w innych kierunkach. W związku z tym kuchenki indukcyjne są szybsze i bardziej ekonomiczne niż tradycyjne kuchenki płytkowe. Strefa indukcij nie podgrzewa się, podgrzewany jet jedynie spód naczynia na niej postawionego. Nazywane jest to "zimnym gotowaniem". Usunięcie naczynia ze strefy indukcji powoduje zatrzymanie gotowania indukcyjnego. Wysoki poziom bezpieczeństwa jest doceniany nie tylko przez rodziny z małymi dziećmi.

 

Kuchenka indukcyjna Hyundai pasuje do mniejszych gospodarstw domowych, ale również do domków letniskowych  i przyczep kempingowych.

 

Kuchenka indukcyjna Hyundai IND 210 oferuje dwa palniki dla naczyń o średnicy dna 12 - 26 cm. Uwaga!  Płyty indukcyjne wymagają odpowiednich garnków - muszą być metalowe. Sposób na sprawdzenie czy posiadasz odpowieni zestaw naczyń do gotowania jest bardzo prosty - przybliż magnes do dna pojemnika. Jeżeli magnes się przyklei - wygrałeś, pojemnik wykonany jest z odpowiedniego materiału. Co więcej, nie trzeba myśleć o średnicy garnka - nawet gotowanie w małym garnku na większej płycie oznacza ogrzewanie jedynie dna garnka!

 

Kuchenka indukcyjna Hyundai IND 210 jest sterowana za pomocą nowoczesnej kontroli dotyku, żywność może być gotowana w temperaturach od 60 do 240 ° C. Kuchenka wyposażona jest również w Timer do 180 minut z funkcją automatycznego wyłączania po upływie wybranego okresu grzewczego. 

O wybranej temperaturze i różnych funkcjach poinformuje nas wyświetlacz LED.

 

 

Więcej informacij na temat Hyundai IND 210 >>

 wróć