ECOVACS DEEBOT R95ECOVACS - AUTOMATYCZNY ROBOT CZYSZCZĄCY

 • ZAAWANSOWANY I INTELIGENTNY SYSTEM NAWIGOWANIA I LASEROWEGO MAPOWANIA
 • PIĘCIOETAPOWY SYSTEM CZYSZCZĄCY
  DEEBOT R95 jest wielofunkcyjnym odkurzaczem, który posiada 5 etapów czyszczenia. Pierwszym z nich są szczotki do zamiatania podłogi i szczotka główna, która przesuwa brud w kierunku centrum wlotu ssącego, co znacznie ułatwia odkurzanie, następnie zaawansowany system myjący ze zintegrowanym zbiornikiem wody, nawilża ściereczkę, myje podłogi i wysusza je do nieskazitelnej czystości.
 • AUTOMATYCZNY ROBOT CZYSZCZĄCY
  Roboty ECOVACS, linii DEBOOT posiadają coś dla każdego! Od samooczyszczających się pojemników na zanieczyszczenia i systemu myjącego, do aplikacji na smartfonie i Technologii Inteligentnej Nawigacji. DEEBOT wyczyści Twój dom do perfekcji z niewielką pomocą lub też bez ingerencji człowieka! Podłogi, dywany z krótkim włosiem, co ty na to ? Znajdź robot, który najbardziej pasuje do Twoich potrzeb czyszczenia i zacznij cieszyć się z czystości w Twoim domu!
 • INTELIGENTNY SYSTEM Z FUNKCJĄ PAMIĘCI ŚCIEŻKI
  Koniec z niewyczyszczonymi powierzchniami. DR95 określa optymalną ścieżkę dla dokładnego pokrycia i pamięta, które powierzchnie są już oczyszczone, nawet jeśli wymaga podłączenia do ładowania w trakcie pracy.
 • STEROWANIE SMARTFONEM
  Ściągnij bezpłatną aplikację na Twojego smartfona i zarządzaj urządzeniem, gdziekolwiek jesteś.
 • TECHNOLOGIA WYKRYWANIA OBIEKTÓW
  DEEBOT R95 bezpiecznie porusza się w Twoim domu wyposażony w czujniki przeszkód i technologię Anti-Collision; funkcji, która wykrywa obiekty na drodze robota i prowadzi go wokół nich.  Dzięki tej funkcji  robot unika twardych kolizji z meblami. Jeśli czujnik znajdzie przeszkodę, zostaje wysyłany sygnał do ?mózgu? DEEBOTA by zwolnił, a następnie wybrał nową ścieżkę.
 • WYMIENNE NAKŁADKI SSĄCE ? DOSKONAŁE DLA WŁAŚCICIELI ZWIERZĄT DOMOWYCH
  DEEBOT R95 posiada 2 wymienne nakładki ssące. Wybierz szczotkę główną do intensywnego czyszczenia lub łatwo przejdź do opcji bezpośredniego zasysania, która z łatwością chłonie włosy ludzkie i zwierzęce bez zaplątywania.
 • RAPORT GŁOSOWY
  DEEBOT, automatyczny robot czyszczący, który mówi. Będziesz zawsze poinformowany o statusie pracy robota. Jeśli DR95 ma coś do zaraportowania, ogłosi to w czasie rzeczywistym.
 • TECHNOLOGIA BEZPIECZNE  SCHODY
  Dzięki zaawansowanemu systemowi czujników Anti-Drop, DEEBOT R95 skutecznie sprząta powierzchnie wokół schodów unikając upadku. Liczne czujniki są w stanie rozpoznać spadek stopnia, dzięki czemu robot automatycznie zmienia kierunek i wybiera właściwą ścieżkę sprzątania.
 • AUTOMATYCZNE ŁADOWANIEDo ładowania wewnętrznej baterii odkurzacz nie potrzebuje udziału człowieka. Kiedy bateria jest bliska wyczerpaniu, sam automatycznie kieruje się do stacji dokującej, dzięki czemu Twój robot jest zawsze gotowy do pracy, a podłogi pozostają lśniące.
 • AKCESORIA

wróć