Blender stołowy Gallet SantéJeśli szukasz blendera o wysokiej prędkości, który będzie cennym pomocnikiem przy przygotowaniu zdrowych i kreatywnych potraw, Gallet HS703 jest tym właściwym. Użyjesz go podczas przygotowywania koktajli, diety RAW, zup, sosów, past, przekąsek dla dzieci, deserów, lodów, mrożonych napojów i różnych koktajli proteinowych.

Blender Gallet miksuje, miesza, sieka, kruszy lód, ma płynną regulację prędkości i może rozwinąć ją do 27 000 obrotów na minutę. W połączeniu z nożem sześcioramiennym ze stali nierdzewnej z ząbkowanym ostrzem jest w stanie zmiksować niemal wszystkie typowe surowce. Można wybrać jeden z 6 automatycznych programów miksujących. Urządzenie posiada również funkcję PULSE, 9 poziomów prędkości oraz czasomierz.

Obsługa jest bardzo prosta i intuicyjna dzięki elektronicznemu sterowaniu. Do elementów zwiększających ogólne bezpieczeństwo i ochronę blendera należą np. nóżki antypoślizgowe do zwiększenia stabilności na blacie, zabezpieczenie przed źle założonym pojemnikiem lub zabezpieczenie przed przegrzaniem silnika.


wróć