Ecovacs Deboot R98AKUMULATOROWY, INTELIGENTNY SYSTEM NAWIGOWANIA 2W1

 • SAMOOPRÓŻNIAJĄCY SIĘ, AUTOMATYCZNY ODKURZACZ
  DEEBOT R98 inteligentny odkurzacz, który kierując się do stacji dokującej po zakończonej pracy sprzątania, automatycznie opróżnia się z brudu oszczędzając Twój czas i energię.
 • AUTOMATYCZNY ROBOT CZYSZCZĄCY
  Roboty ECOVACS, linii DEBOOT posiadają coś dla każdego! Od samooczyszczających się pojemników na brud i systemu myjącego, do aplikacji na smartfonie i Technologii Inteligentnej Nawigacji. DEEBOT wyczyści Twój dom do perfekcji z niewielką pomocą lub też bez interwencji człowieka! Podłogi, dywany z krótkim włosiem, co ty na to? Znajdź robot, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb i zacznij cieszyć się z czystości w Twoim domu
 • AKUMULATOROWY ODKURZACZ ZE ZDEJMOWANYM, PODRĘCZNYM POJEMNIKIEM
  Sprzątaj więcej  niż tylko podłogę z robotem 2w1 DEEBOT R98. Stacja ładująca robota posiada zdejmowany, podręczny pojemnik z cyklonu do zasysania i zestaw  do czyszczenia nietypowych powierzchni, gdzie zwykły odkurzacz nie zdoła dotrzeć.
 • STEROWANIE SMARTFONEM
  Ściągnij bezpłatną aplikację na Twojego smartfona i zarządzaj urządzeniem gdziekolwiek jesteś. Przyjazna aplikacja pozwala na: planowanie lub rozpoczęcie automatycznego trybu sprzątania, monitorowanie pozycji Twojego robota oraz progresu jaki nastąpił, wyznaczanie całego pokoju lub bardzo zabrudzonych miejsc do oczyszczenia, monitorowanie poziomu baterii, kontrolowanie ruchów robota, wysłanie wirtualnej bariery, wgląd do dziennika sprzątania i wiele, wiele innych.
 • TECHNOLOGIA WYKRYWANIA OBIEKTÓW
  DEEBOT R98 bezpiecznie porusza się w Twoim domu, dzięki czujnikom, mapie i technologii Anti-Collision; funkcji, która wyczuwa obiekty na drodze robota  i prowadzi go wokół nich, dzięki czemu robot nie musi przerywać pracy. Jeśli czujnik znajdzie przeszkodę, zostaje wysyłany sygnał do mózgu DEEBOTA by zwolnił, a następnie wybrał właściwą ścieżkę.
 • RAPORT GŁOSOWY
  DEEBOT, który mówi. Będziesz zawsze poinformowany o statusie pracy robota. Jeśli DR98 ma coś do zaraportowania, ogłosi to w czasie rzeczywistym.
 • TECHNOLOGIA BEZPIECZNYCH SCHODÓW
  Dzięki zaawansowanemu systemowi czujników Anti-Drop, DEEBOT R98 sukcesywnie odkurza schody i powierzchnie wokół nich nie zsuwając się ze stopnia. Dzięki licznym czujnikom robot jest w stanie rozpoznać spadek, automatycznie zmienić kierunek i wybrać właściwą ścieżkę sprzątania.
 • AUTOMATYCZNE ŁADOWANIE
  Do ładowania odkurzacz nie potrzebuje udziału człowieka. Kiedy bateria jest bliska wyczerpaniu, sam automatycznie kieruje się do stacji dokującej, dzięki czemu Twój robot jest zawsze gotowy do pracy, a podłogi pozostają lśniące.
 • AKCESORIA

wróć