Jolanta Caputa ambasadorem marki ETA !

30.11.2015r.


 

Ekspert kulinarny, blogerka Jolanta Caputa została ambasadorem marki produktów AGD - .

 

Jolanta Caputa, prowadząca popularny blog kulinarny www.przepisyjoli.com blogerka, z którą gotują miliony Polaków, autorka bestsellerowych książek kulinarnych, została ambasadorem czeskiej marki produktów AGD dla wymagających .

 

Celem współpracy jest kreowanie mody na zdrowe i świadome gotowanie oraz promocja w Polsce produktów znanej od ponad 70 lat na rynku europejskim czeskiej firmy , oferującej produkty AGD dla wymagających .

 

Kampania mająca na celu popularyzację produktów oferowanych przez firmę (www.eta-polska.pl) prowadzona będzie w mediach standardowych offline oraz elektronicznych, ze szczególnym uwzględnieniem obecności marki w internecie oraz na portalach społecznościowych.

 

Istotnym elementem kampanii, mającym na celu zademonstrowanie konsumentom praktycznych zastosowań sprzętu w życiu codziennym, ze szczególnym podkreśleniem cech i przewag konkurencyjnych urządzeń, jest prowadzona wspólnie Szkoła Gotowania ETA (www.SzkolaGotowaniaETA.com) , gdzie w ramach cyklicznych spotkań odbywających się na terenie całego kraju, Jolanta Caputa, we współpracy z cenionymi blogerami kulinarnymi, przeprowadzać będzie kursy profesjonalnego gotowania z użyciem sprzętu .

 

Jolanta Caputa z prezesem Digison Polska (polskiego dystrybutora marki ETA) Jolanta Caputa


wróć