Informacja prasowa Dni Otwarte Digison Polska

29.02.2016r.


 

 

 

W dniach 22-26.02.2016 firma DIGISON POLSKA SP. Z O.O. , przeprowadziła dni otwarte, podczas których zaprezentowała nowości w zakresie oferowanych przez siebie produktów.

 

Wśród szerokiej gamy demonstrowanych produktów na szczególną uwagę zasługują, chętnie nabywane w internecie, telewizory SMART w marce HYUNDAI (w segmencie TV 40” marka HYUNDAI zanotowała 2 miejsce z ponad 25% udziałem w kanale sprzedaży internetowej CSS w grudniu 2015) .

 

Telewizor SMART Hyundaitv smart narożnik

 

Fot. Hyundai SMART TV

 

 

Znany już na polskim rynku ze swoich urządzeń w stylu retro, HYUNDAI zaprezentował szeroką gamę urządzeń dla miłośników nostalgii. Nowoczesność zamknięta w klasycznej obudowie retro znajduje odbiorców zarówno pośród miłośników klasyki jak i współczesnego brzmienia.

 

rtcc411 rc606 rtcc513rip

 

Fot. Hyundai Retro Style

 

 

Podczas dni otwartych odbyła się także polska premiera nowej marki własnej – GOGEN, produktów dla ludzi aktywnych. Wśród bogatej oferty znalazły się między innymi telewizory, radia DAB, powerbanki, baterie i akumulatory oraz szeroki wybór akcesoriów.

 

gogen power gogen baterie bps626gitara gogen dab gogen bt

 

Fot. GOGEN

 

 

 

W sposób szczególny i wyjątkowy zaprezentowano produkty marki ETA. Ponad 75 letnie doświadczenie firmy zaowocowało włączeniem do oferty Robotów planetarnych GRATUS oraz – obecnie silnie wypełniającym rosnący segment blenderów wysokiej mocy – blenderem VitalBlend 1600W. Roboty ETA GRATUS od czasu wejścia na rynek czeski zajmują wysokie miejsce w statystykach sprzedaży (25% udziału w rynku robotów planetarnych), znajdując się na 1 i 2 miejscu Hit Listy.

ETA Gratus Maxipasta ETA VitalBlend

 

 

Fot. ETA GRATUS MAXIPASTA, ETA VITAL BLEND 1600W

 

 

Prezentacja produktów ETA odbyła się ze wsparciem i we współpracy z Panią Jolą Caputa, cenioną blogerką kulinarną, autorką bestsellerowych książek kucharskich, która od ubiegłego roku jest ambasadorką marki ETA w Polsce.

 

W ramach prowadzonej przez Jolę Caputa  Szkoły Gotowania ETA uczestnicy spotkania mogli, wspólnie gotując i piekąc, wypróbować w praktyce sprzęt ETA, przekonując się, że program przedłużonej 3,5 i 10 letniej gwarancji ETA jest poparty wysoką jakością urządzeń.

 

Jola Caputa

 

Fot. Jola Caputa (www.przepisyjoli.com)

 

Wszystkie urządzenia oferowane przez Digison Polska dostępne są już na polskim rynku zarówno w sklepach stacjonarnych (specjalistyczne sklepy elektro, sieci cash and carry, sieci hipermarketów, sklepy niezależne), jak i w internecie.

 

---

 

DIGISON POLSKA SP Z O.O. jest importerem i dystrybutorem w Polsce produktów RTV, AGD, IT w markach HYUNDAI, ETA, GALLET, GOGEN, ROADSTAR, GODDESS z siedzibą we Wrocławiu.

 

Założona w 2004 roku firma jest członkiem grupy HP Tronic, należącej do czeskiego dystrybutora elektroniki użytkowej, obecnego na rynku europejskim od ponad 25 lat. Wśród oferowanych przez Digison produktów znajdują się telewizory, urządzenia audio, drobny i duży sprzęt gospodarstwa domowego oraz sprzęt IT. Szczególną grupę produktów stanowią urządzenia AGD dla wymagających, polecane przez profesjonalistów produkty firmy ETA, powstałej w Czechach w 1943 roku.

 

---

 

ETA AS to:

 

74 lata na rynku w branży AGD

15.000.000 wyprodukowanego sprzętu kuchennego

20.000.000 wyprodukowanych odkurzaczy

30.000.000 wyprodukowanych żelazek

50.000.000 $ rocznego obrotu

Własne laboratorium , centrum rozwojowe oraz testowe w Hlinsko (CZ)

96% spontanicznej znajomości marki w Czechach

82% wybiera ETA jako produkt pierwszego wyboru

Średnio w każdym domu czeskim znajduje się przynajmniej jeden produkt ETA

95% spontanicznej znajomości marki na Słowacji

30% spontanicznej znajomości marki w Rosji

15% spontanicznej znajomości marki na Ukrainie

25% wspomaganej znajomości marki w Niemczech

 

 

Sieć własnych sklepów ETA

24 sklepy w Czechach

1 sklep własny na Słowacji

Plan na 2016-2017 zakłada otwarcia sklepów własnych w Polsce i na Węgrzech

 

 


wróć