O nas

Digison Polska sp. z o.o. została założona w roku 2004. To już 20 lat. Już sam wiek naszej dojrzałej firmy jest powodem do dumy, ale nie zatrzymuj się tutaj. Dowiedz się o nas czegoś więcej.


Powstaliśmy początkowo dlatego, aby dostarczać młodym energicznym klientom odtwarzacze mp3 i mp4, które były na szczycie zainteresowań klientów poszukujących drobnej elektroniki.


W kolejnych latach poszerzyliśmy naszą ofertę i aktualnie oferujemy produkty AGD i RTV, które w zasadzie mogłyby wypełnić cały Twój dom: kuchnię, łazienkę, salon, sypialnię. Dostarczamy produkty do pielęgnacji ciała i pomagające w zdrowym żywieniu. Doskonale znamy nasze produkty i sami ich używamy.


Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem produktów RTV i AGD w marce Hyundai.


Sprzedajemy AGD marki ETA – a to najbardziej rozpoznawalna marka drobnego AGD na rynku czeskim.


Czym jest ETA? To producent sprzętu gospodarstwa domowego. ETA założono w 1943 roku. Do roku 1989 w południowej Polsce można było znaleźć produkty ETA także w naszych sklepach. Od czasu powstania ETA rozwinęła znacząco swoją ofertę, swoje laboratorium badawcze w Hlinsko oraz sieć własnych sklepów firmowych. Teraz możesz kupić produkty ETA w naszym kraju. Bezpośrednio u nas (link do elektroguru) lub w największych sieciach sklepów elektro w Polsce.


Obecnie ETA jest jednym z udziałowców Digison Polska sp. z o.o.


Dzięki temu możemy, jako część potężnej grupy, dostarczać setki modeli produktów, w atrakcyjnych cenach i pięknym wzornictwie.


ETA z kolei jest częścią grupy HPTronic, która poza tą marką wraz z jej sklepami własnymi, posiada dwie niezależne sieci sklepów elektro w Czechach i na Słowacji. To daje nam dostęp do olbrzymiej i bardzo cennej wiedzy na temat rynku, producentów, technologii. Pozwala finansować duże zakupy.


A jako firma nieduża jednocześnie (w Polsce zatrudniamy kilkanaście osób) możemy szybko reagować na potrzeby klientów. Nie zastanawiamy się długo. Zawsze jesteśmy dostępni i wiemy co robimy.


Nasze produkty dostępne są w szerokiej grupie sklepów partnerskich oraz hurtowni a także w największych sieciach handlowych, m.in.: MediaExpert, RTVEuroAGD, Neonet, Auchan, Carrefour, MaxElektro, Makro, Komputronik, MediaMarkt.


Jeżeli chcesz zobaczyć pełną ofertę zerknij tutaj.


Na wszystkie produkty (z wyłączeniem akcesoriów) oferujemy 24 miesięczną gwarancję, realizowaną przez nasz serwis gwarancyjny znajdujący się we Wrocławiu.


Na wybrane produkty ETA swoją gwarancję możesz bezpłatnie przedłużyć do 3, 5 lub nawet 10 lat. Tak, za darmo!


Ponieważ cenimy sobie spokój i dobry, zdrowy sen, dbamy o to aby opłacać wszelkie licencje dotyczące parametrów urządzeń oraz ich marek. Uiszczamy także opłaty na rzecz organizacji zajmujących się zbiorową ochroną praw autorskich, w zakresie wymaganym przez Ustawę o prawach autorskich i prawach pokrewnych i wydanym na jej podstawie Rozporządzeniu Ministra Kultury określającym zasady, tryb i wysokości należnych stawek.


Dbając o środowisko naturalne współpracujemy z organizacjami zajmującymi się odzyskiem i utylizacją odpadów elektronicznych. Nasz nr GIOŚ to E0007652WZ.


Zapraszamy!


Digison – solidne produkty w rozsądnych cenach

Digison POlska